FIREMNÍ VÍNA - PREZENTUJTE SE KVALITOU

KDO JSME

Hledáme dobrá vína, hledáme dobré vinaře. Jsme malá rodinná firma. Víno je pro nás vášeň, benzín roztáčející naše motory, cíl našich cest. Dobré víno je zásadní maxima, ale nestačí. Je tolik dobrých vín, tolik dobrých vinařů. My hledáme harmonii, symbiózu, kdy vinař dokáže vtělit do vína sebe, region, konkrétní trať, ale i vše, co daný rok přinesl. A takový vinař musí plout na stejné vlně. Musí být ochoten bavit se s námi i Vámi, musí být duší svého vína. Pak je náš.

Hledáme dobré zákazníky. Chceme mít stejně dobrý vztah s Vámi jako s našimi vinaři. Chceme se s Vámi setkávat a zprostředkovávat Vám setkání s vinaři. Chceme, abyste se u nás cítili tak, jak se my sami jako milovníci vína chceme cítit. Proto ochutnávky, proto osobní rozvozy.

Jste zvídaví? Baví Vás ochutnávat nová vína? Rozumíme tomu. Sami si vozíme zajímavá vína. Proto nabízíme možnost degustačních balíčků i z oblastí, které neprodáváme. Rádi Vám seženeme dobrý olivový olej, sýr, lanýže - vždyť o tom vinné cesty jsou.

Nebudeme Vám tvrdit, že naše vína jsou ta nejlepší na světě. Už jenom představa takového vymezení jelegrační. Stojíme si za tím, že naše vína jsou výtečná, že jsou typická pro svůj region, že jsou poctivá. Nejde nám o sbírku trofejí k obdivování. Ceníme si stejně vinařských virtuosů jako těch, kteří vyrábějí poctivá pijácká vína.

Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem...

IMG_2084

WOLF1vinari1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.