NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

KDO JSME - KONTAKT

Hledáme dobrá vína, hledáme dobré vinaře. Jsme malá rodinná firma. Víno je pro nás vášeň, benzín roztáčející naše motory, cíl našich cest. Dobré víno je zásadní maxima, ale nestačí. Je tolik dobrých vín, tolik dobrých vinařů. My hledáme harmonii, symbiózu, kdy vinař dokáže vtělit do vína sebe, region, konkrétní trať, ale i vše, co daný rok přinesl. A takový vinař musí plout na stejné vlně. Musí být ochoten bavit se s námi i Vámi, musí být duší svého vína. Pak je náš.

Chceme mít stejně dobrý vztah s Vámi jako s našimi vinaři. Chceme se s Vámi setkávat. Chceme, abyste se u nás cítili tak, jak se my sami jako milovníci vína chceme cítit. Proto ochutnávky, proto osobní rozvozy. Dáváme Vám také možnost poznat naše vinaře osobně na každoročním Podrybnickém chutnání.

Jste zvídaví? Baví Vás ochutnávat nová vína? Rozumíme tomu. Sami si vozíme zajímavá vína. Proto nabízíme možnost degustačních balíčků i z oblastí, které neprodáváme. Rádi Vám seženeme dobrý olivový olej, sýr, lanýže - vždyť o tom vinné cesty jsou.

Nebudeme Vám tvrdit, že naše vína jsou ta nejlepší na světě. Už jenom představa takového vymezení je legrační. Stojíme si za tím, že naše vína jsou výtečná, že jsou typická pro svůj region, že jsou poctivá. Nejde nám o sbírku trofejí k obdivování. Ceníme si stejně vinařských virtuosů jako těch, kteří vyrábějí poctivá pijácká vína.

Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem...

mail: eshop@vina-chochola.cz

Tel.: 728932020

Podrybnicke chutnani 5-2019 (8)vinari1