4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

HLEĎTE - nové vinařství

Hoj ty štědrý večere! Vinařství si nadělíme. Francouzské. Ne Bordeaux, ani ne Burgundsko nebo Champagne - rozhodl jsem se to vzít z jiného konce. Z toho languedockého. Už jsem tenhle krok avizoval a po cestě na jih Francie se z pouhého avíza stává realita. 

Co jsem v Chateau St Jacques viděl, mě potěšilo. Nadchlo. Krásné vinařství, krásné místo, bezva lidi, výborná vína - tohle by zkrátka mělo fungovat. Právě popíjím Chateau Rouge  věřím, že až budete dělat totéž, prostoupí Vás podobné radostno.

Syrah, Grenache, Mourvedre, Viognier - chci Vám nabídnout něco nového, jiného, ale opět kvalitního. Vinařství vlastněné Angličanem Grahamem Nutterem mi v mnohém připomíná Vitalongu. Ať už portfoliem, nadšením nebo i fantastickým zasazením vinařství do krajiny. Až budete někdy přemýšlet nad dovolenou, tady bych strávil 14 dní a pak ještě dalších 14 dní. S vínem, touláním se po okolí, výlety za katarskými hrady, plavbami po kanálech.

Zatím to jsou jen čerstvé dojmy. Hned, jak bude čas, všechno Vám o nich napíšu a přihodím nějaké obrázky.

Libo-li degustační kartonek? Nebo si naklikejte TADY, po čem Vaše patro touží - s radostí se o tahle vína podělím.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení