4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

Novinky dubnové

Cesta do Itálie z minulého týdne pro Vás znamená přísun několika nových vín. To nejzásadnější se teď děje v umbrijské Vitalonze, kde se po přechodu na organickou certifikaci podařilo stabilizovat a příjemně rozšířit nabídku. Výsledkem je zcela nové CHARDONNAY ORGANIC - vážně parádní víno. Také jejich rosé poměrně zásadně změnilo svůj tvar a mě osobně hodně potěšila změna u Montenibbia. To mi teď hodně připomíná starou dobrou Terru di Confine z jejích nejlepších ročníků. VITALONGA

V Castello di Bossi jsem si z přehršle fantastických vín vybral na doplnění Chianti Riserva BERARDO 2013, které si někteří z Vás možná pamatují. Nešlo odolat. A aby byl obrázek Toskánska úplný, přibral jsem i zdejší olivový olej - musíte ochutnat. Už jsem psal, že Vermentino Forte 2016 se dostalo do výběru TOP 100 vín světa? A že Vermentino bylo vyhlášeno za BEST OFF z bílých vín Toskánska...?

Gianlucovi Frassinellimu jsem sebral Prosecco Frizzante přímo z etiketovací linky - slíbil, že mi ho včas připraví a nezklamal. Čerstvé, svěží, radostné. PROSECCO

Cestou zpět jsem ještě zabrousil do Wagramu, abych přibral další osmnáctky. Od Blauensteinera tak můžete ochutnat veltlíny Wilbling a Essenthal a od Josefa Fritze pak cuvée Fritzi, Veltlísné červené Wagramterassen a suchý Tramín Schotter.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení