4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

Thomas Schenk - nejen sylvány z Frank

Nejnovější akvizice! Thomas Schenk je skvělý mladý vinař z franského Randersackeru - městečka sousedícího s Würzburgem. Svěží myšlenky, vynikající tratě, rodinná tradice. Ochutnejte jeho vynikající sylvány, ryzlinky z tratě Marsberg nebo třeba velmi líbivý bacchus. Společně můžeme sledovat vývoj nové vinařské generace.

weingut-schenk-01"Pro mě je rozhodující vinice. Každý chce vidět sklep, ale to pro mě není to zásadní místo," říká sedmadvacetiletý pokračovatel vinařského rodu a také učitel vinařské technologie. Vinařství převzal od otce bez obvyklých mezigeneračních bolestí. "Táta makal od osmnácti let. Když jsem dodělal školu, řekl mi, že jemu už to stačilo. Teď že je to už jen na mně." Na 7 hektarech vinic teď může rozvíjet svůj talent.

Schenkova vína s sebou netahají zbytečný balast - ochutnáte tu odrůdy tak, jak mají vypadat. A francký sylván stojí za to. A ryzlink...

Frankenmap2

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení