4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

Soupiska vinařů uzavřena

Dva týdny před Podrybnickým chutnáním máme uzavřenu soupisku vinařů. Nikdo se neomluvil, takže nás čeká rekordních 8 vinařů. 

Budou tu pro Vás, tak je využijte na maximum. Ptejte se, otravujte, chvalte - a ochutnávejte!

justen

MEULENHOF (Mosela) - Manželé Justenovi z Erdenu Vám představí své ryzlinky z tratí Erdener Treppchen a Wehlener Sonnenuhr.

Zároveň přivezou archivní ryzlinky z ročníku 1975 až 2002, které od loňska nabízíme k prodeji.


Wagram_Poldi_velkaLEOPOLD BLAUENSTEINER (Wagram) - Náš dvorní vetlínář z rakouského Wagramu Vám představí aktuální ročníky svých vín.

Nedávno nalahvované "osmnáctky" i opulentní veltlíny z tratě Fumberg. Chybět nebude oblíbený muškát žlutý, sauvignon či chardonnay Ferrara.


josef_fritz_portraitJOSEF FRITZ (Wagram) - Stále stoupající hvězda rakouského vinařství. Podle magazínu Decanter "Genius veltlínského červeného.

Vinař, který s touhle neznámou odrůdou spojil své jméno a dostal ji do popředí zájmu. Ochutnejte vína pravidelně zařazovaná do TOP výběrů a ohodnocená až 95 body.


gaudio-bea1BEATRICE GAUDIO (Piemont) - Mladá vinařka, která se rychle vyšvihla mezi naše nejlépe prodávané akvizice.

Doporučuji projet si řadu skvělého a u nás málo známého grignolina. Její barbera je jedním z nejlépe prodávaných červených vín. Pro rozkošníky tu bude sladká perlivá malvazia a směrem k létu se vyplatí myslet i na bílé svěží cortese.


IMG_2717_1VITALONGA FRANCESCO MARAVALLE (Umbrie) - Stálice v naší nabídce a vinař - sympaťák. "Nemůžu nepřijet na nejlepší ochutnávku na světě!" ohlásil, když jsem ho k nám zval. 

Těšte se na zcela nová vína z jeho čerstvě organické produkce - chardonnay, rosé a nový ročník skvělého Montenibbia.


P6023494WERNER REICHARDT (Burgenland) - Vinař, se kterým jsem kdysi začínal a který mě stále moc baví. Bílé "osmnáctky" skvěle ukazují, v jakém roce vznikaly.

Pozornosti by neměl uniknout muškát žlutý - moc příjemné víno. V červených vínech se už částečně přesuneme do ročníku 2015. Sehraná dvojice bratrů Reichardtů Vás naladí.


Desiree_Eser_selters_wasser_wein_01VDP. AUGUST ESER (Rheingau) - Konečně se k nám podívají také od Eserů z Rheingau! Dodo Feiherr zu Knyphausen přiveze vína své manelky Desirée, které Vám ukáží kultovní ryzlinkářskou oblast v celé její rozmanitosti. Od štíhlých a dynamických rýňáků až po ty opulentní a vyzrálé.


MichaelWolf1_1MICHAEL WOLF (Pfalz) - V současnosti náš nejprodávanější vinař ani letos nevynechá příležitost představit Vám svá vína.

Těšte se na nové ročníky bestsellerů, jako jsou Frech&Scheu, sylvánské zelené nebo dornfeldery. Lehkost, svěžest a vysoká pitelnost z nich dělají jasnou letní volbu.


weingut-schenk-01THOMAS SCHENK (Franky) - Sympaťák Thomas Schenk je klasický představitel nové vlny německých vinařů - otevřený, entuziastický a plný nápadů. Jedním z nich je Pet-Nat, vtipné přirozeně kvasící víno, které propojuje dávnou tradici s moderními trendy. Samozřejmě nezapomeňte na sylvány, Boden Schatz nebo jeho sladší vína, jako je Bacchus nebo Rotling.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení