4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

ČEHO SE NADÍT

Nežijeme z břitkých popisů vín. Komunita našich zákazníků se rekrutuje především z ochutnávek. Každý z nás je individualita, každý vnímáme chutě a vůně jinak. Proto je třeba si víno ochutnat, osahat. My Vám rádi podáme servis v podobě maxima informací o vinařích, regionech, odrůdách, ročnících. Vám musí víno chutnat.

Degustace v našem podání nejsou střetnutím "pana someliéra" s žáky. Spíše Vám chceme předat příběh toho kterého vína, vysvětlit, co stálo za jeho vznikem, co od něj můžete očekávat do budoucna. Nebojte se přijít, protože vínu nerozumíte - stačí rozumět vlastní chuti.

degubox-OKKOŠTKARTON - Skvělý dárek pro Vás i Vaše přátele - degustační karton. S radostí Vám namícháme vína tak, aby ochutnávka dávala smysl. Srovnání ryzlinků z Mosely a Rheingau? Test toskánských vín? Mladá vína? Prosecca? Všechno jde. Buď nám napište a nechte to na nás, anebo si můžete konkrétní vína rovnou naklikat v menu vlevo.

TIPY:
Mosela vs. Rheingau - 3+3 nebo 6+6
Toskánsko - Chianti+Montalcino+Maremma - Sangiovese třikrát jinak
Veltlíny z Rakouska

AKCE:  

1) PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ (jarní a podzimní) - Velké ochutnávky pro zákazníky. Přes 100 vín k volnému ochutnání, pohodová atmosféra, dobroty, kapela - velká gardenparty pro milovníky vína. Němčice u Litomyšle - rezervace nutná.

JARNÍ - KVĚTEN/ČERVEN -  Za účasti vinařů

PODZIMNÍ - 1. SOBOTA V ŘÍJNU - S archivními ročníky

2) 1. VINNÉ SOBOTY - Pravidelné ochutnávky v našem vinném baru. Novinky, úlovky z cest, výtečná káva. Němčice u Litomyšle.

3) OHLAŠOVANÉ DEGUSTACE - Praha atd. - Včas vyhlásíme termín a pozveme Vás na další degustaci

4) DEGUSTACE U VÁS - Rádi za Vámi přijedeme. Vy dejte dohromady partu vínamilců, my přivezeme vše potřebné (sklo, chlazení, víno, sebe).

5) DEGUSTACE U NÁS - Přijeďte k nám. V příjemném prostředí u Litomyšle si můžete v soukromí uspořádat ochutnávku, firemní večírek nebo prosté posezení u vína.

 

vinobrani2010-14IMG_2080

IMG_2084_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení