NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

ČEHO SE NADÍT

Nežijeme z břitkých popisů vín. Komunita našich zákazníků se rekrutuje především z ochutnávek. Každý z nás je individualita, každý vnímáme chutě a vůně jinak. Proto je třeba si víno ochutnat, osahat. My Vám rádi podáme servis v podobě maxima informací o vinařích, regionech, odrůdách, ročnících. Vám musí víno chutnat.

Degustace v našem podání nejsou střetnutím "pana someliéra" s žáky. Spíše Vám chceme předat příběh toho kterého vína, vysvětlit, co stálo za jeho vznikem, co od něj můžete očekávat do budoucna. Nebojte se přijít, protože vínu nerozumíte - stačí rozumět vlastní chuti.

degubox-OKKOŠTKARTON - Skvělý dárek pro Vás i Vaše přátele - degustační karton. S radostí Vám namícháme vína tak, aby ochutnávka dávala smysl. Srovnání ryzlinků z Mosely a Rheingau? Test toskánských vín? Mladá vína? Prosecca? Všechno jde. Buď nám napište a nechte to na nás, anebo si můžete konkrétní vína rovnou naklikat v menu vlevo.

TIPY:
Mosela vs. Rheingau - 3+3 nebo 6+6
Toskánsko - Chianti+Montalcino+Maremma - Sangiovese třikrát jinak
Veltlíny z Rakouska

AKCE:  

1) PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ (jarní a podzimní) - Velké ochutnávky pro zákazníky. Přes 100 vín k volnému ochutnání, pohodová atmosféra, dobroty, kapela - velká gardenparty pro milovníky vína. Němčice u Litomyšle - rezervace nutná.

JARNÍ - KVĚTEN/ČERVEN -  Za účasti vinařů

PODZIMNÍ - 1. SOBOTA V ŘÍJNU - S archivními ročníky

2) 1. VINNÉ SOBOTY - Pravidelné ochutnávky v našem vinném baru. Novinky, úlovky z cest, výtečná káva. Němčice u Litomyšle.

3) OHLAŠOVANÉ DEGUSTACE - Praha atd. - Včas vyhlásíme termín a pozveme Vás na další degustaci

4) DEGUSTACE U VÁS - Rádi za Vámi přijedeme. Vy dejte dohromady partu vínamilců, my přivezeme vše potřebné (sklo, chlazení, víno, sebe).

5) DEGUSTACE U NÁS - Přijeďte k nám. V příjemném prostředí u Litomyšle si můžete v soukromí uspořádat ochutnávku, firemní večírek nebo prosté posezení u vína.

 

vinobrani2010-14IMG_2080

IMG_2084_2