NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

FOTOGALERIE Z JARNÍHO CHUTNÁNÍ

Tak to dopadá, když chcete službičku od bratra, jenž je starší a nadto zhruba o láhev (jen pivní!) vyšší než Vy. Zmlátit ho prostě nemůžete. Fotky z jarního Podrybnického chutnání mi naposílal ve chvíli, kdy už anoncuju to letní. Tak to berte jako pozvánku - znovu se bude ochutnávat 6. srpna.
Za vypíchnutí stojí umělecké umístění žluté Beatrice Gaudio k neméně žlutým kosatcům (jsem estét). Samozřejmě každoroční evergreen v podobě otce a syna Blauensteinerových třímajících lahváče. Musím jim z toho udělat koláž.
Novou tváří byla ta patřící Robertě Frassinelli u proseccového stolu. Udělala mi pořádnou díru do zásob, ale kdybych to tam nechal bez dozoru, dopadnu asi hůř. Večer si zatrsala a ráno chválila, jak si to skvěle užila. Po delší době se ukázal Michael Wolf, naopak tradičně dorazili Justenovi z Mosely a Josef Fritz.
 
Protidešťová plachta byla takřka dokonalá. Ale kdo chce dokonalost? Takže jsem umně zajistil drobné večerní průsaky pro obveselení křepčící společnosti.
Je neuvěřitelné, že k rozpohybování masy stačí telefon a reprobedny. Na srpen máme ale dohodnutou živou kapelu - je to lepší.
Na závěr ještě nutný apel - hlaste se včas a zajistěte si ubytování v Litomyšli! Rozvoz bude.