6.8. LETNÍ PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce, 150 vín, vinaři, pohoda

FOTOGALERIE Z JARNÍHO CHUTNÁNÍ

Tak to dopadá, když chcete službičku od bratra, jenž je starší a nadto zhruba o láhev (jen pivní!) vyšší než Vy. Zmlátit ho prostě nemůžete. Fotky z jarního Podrybnického chutnání mi naposílal ve chvíli, kdy už anoncuju to letní. Tak to berte jako pozvánku - znovu se bude ochutnávat 6. srpna.
Za vypíchnutí stojí umělecké umístění žluté Beatrice Gaudio k neméně žlutým kosatcům (jsem estét). Samozřejmě každoroční evergreen v podobě otce a syna Blauensteinerových třímajících lahváče. Musím jim z toho udělat koláž.
Novou tváří byla ta patřící Robertě Frassinelli u proseccového stolu. Udělala mi pořádnou díru do zásob, ale kdybych to tam nechal bez dozoru, dopadnu asi hůř. Večer si zatrsala a ráno chválila, jak si to skvěle užila. Po delší době se ukázal Michael Wolf, naopak tradičně dorazili Justenovi z Mosely a Josef Fritz.
 
Protidešťová plachta byla takřka dokonalá. Ale kdo chce dokonalost? Takže jsem umně zajistil drobné večerní průsaky pro obveselení křepčící společnosti.
Je neuvěřitelné, že k rozpohybování masy stačí telefon a reprobedny. Na srpen máme ale dohodnutou živou kapelu - je to lepší.
Na závěr ještě nutný apel - hlaste se včas a zajistěte si ubytování v Litomyšli! Rozvoz bude.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení