NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

Základní testovací sada pro coronavirus

Jistě jste zazamenali, že testy na coronavirus jsou nespolehlivé. Průkazným symptomem se jeví být ztráta čichu a chuti. Tušíte, kam mířím, že? Tímto se dostávám do pozice klíčového dodavatele testovacích sad. Jak prosté, milý Watsone.

Každý večer si otevřete jeden test. Přivoňte, ochutnejte. Zopakujte. A znovu zopakujte. Je třeba důsledně vyloučit možnost chyby, pročež opakujte do vypotřebování celého testu. Nejste-li si stále jisti, otevřete si test další. Voní? Chutná? Výborně. A druhý den vše nanovo.DSCF3703

Nabízíme Vám korejský (JIHOKOREJSKÝ!!!) model, kdy naši mobilní jednotku vysíláme s testy do ulic celé země. Testy jsou baleny po šesti nebo 12 kusech. Žádnou žádost o testování neodmítáme. Není třeba mít sebemenší příznaky nemoci, jste kvalifikováni pro odběr jakéhokoli množství počínaje jednou sadou.

Nezapomeňte, že protestovanost populace jest klíčovým faktorem, pročež doporučte naši sadu všem svým přátelům a blízkým. Pro vyslovené hypochondry doporučujeme aromatičtější testy typu sauvignon, tramín, muškát nebo cabernet.
Více než 200 testů všech chutí a barev najdete na
www.vina-chochola.cz

Já například právě nyní likviduji Rosso di Montalcino s výrazným korkem a - mám radost, že cítím korek. To se mi už dlouho nestalo.

Rozvozy testů dál běží. V sobotu objedeme Litomyšlsko a příští týden cokoli, kam nás objednávky zavanou. Rozvozy pod rouškou roušky čili, - dle modifikace jednoho zákazníka - podroušený rozvoz. Testujme se radostně!