FIREMNÍ VÍNA - PREZENTUJTE SE KVALITOU

GERMANO

Už od roku 1856 obdělává rodina Germano vinice na kopci germano_famigliaCerretta nedaleko Serralungy. Ze skvělých podmínek ceněného "cru" ovšem žili jiní - hrozny rodina prodávala. U zrodu moderního vinařství stál Ettore Germano, jehož syn Sergio dostal firmu až na samý vrchol.

Vysoký podíl vapence dává vínů z vínům v okolí Serralungy vitalitu a potenciál. V rámci Barola patří k těm nejvhodnějším k archivaci. Klasifikované vinice "cru" přímo sousedí s vinařstvím a poskytují hrozny pro fantastická vína. Prapó je tradičně přístupnější, výtečně kombinuje eleganci a sílu. Cerreta je pak tím ideálním řešením, pokud chcete sledovat, co Barolo dokáže v průběhu dalších mnoha let.

K okamžitému vychutnání je určeno enologické cuvée Barolo Serralunga - perfektní přístupová cesta k pochopení špičkového Barola. Vrcholem nabídky je pak Riserva Lazzarito. Tu samozřejmě také zařadíme.

V současnosti obdělává Germano 10 hektarů vinic u Serralungy v DOCG Barolo a 8 hektarů v Alta Langa, kde pěstuje převážně bílé odrůdy.

 

 
350
199013501990
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.