4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

Naše Barbery skvěle hodnocené v testu Wine&Degustation

 V březnovém čísle magazínu Wine&Degustation se Barbera Basarín od Livia Voghery umístila na 1. místě v kategorii Barbera d´Alba a odnesla si zlatou medaili. Celkově skončila na 2. místě z hodnocených 37 vín a nechala za sebou spoustu dražších kousků od slavných vinařů.

Výtečně dopadla i další dvě vína. Barbera Superiore také od Voghery si odnesla 87,86 bodu a Barbera Superiore od Beatrice Gaudio 86,86 bodu. Jak víte, nejsem velký přítel bodování, takže spíše doporučuji přečíst si popisy vín, jak je sestavil tým složený z nejlepších domácích someliérů. Jsou velmi výstižné.

Barbera vigna Basarín 2016 - Livio Voghera (Barbaresco) - 90,57 bodu - e-shopVoghera_Livio
"Temně granátová barva s úzkým světlejším meniskem, vynikající viskozita. Vůně je čistá, ušlechtilá, s nádechem dřeva, dýmu a vyzrálého lesního ovoce. Chuť je naprosto harmonická, šťavnatá, s příjemným akcentem zralých bobulových plodů a vzácného dřeva. Dlouhý, skořicový závěr."

Barbera Superiore - Livio Voghera (Barbaresco) - 87,86 b. - e-shop

"Červená barva s širším světlejším meniskem, velmi dobrá viskozita. Vůně čistá, koncentrovaná, připomínající povidla, lékořici a ovocné bonbony. Chuť je šťavnatá, ovocná, s velmi dobrou kyselinou a příjemnou kořenitou tóninou. Delší závěr."

Barbera Monferrato Superiore - Gaudio (Monferrato) - 86,86 b. - e-shopgaudio_bea2

"Tmavě červená barva s úzkým světlejším meniskem a vynikající viskozita. Vůně je čistá, kořenitá, s nádechem drobného bobulového ovoce, koření a dýmu. Chuť je plnější, komplexní, šťavnatá, s příjemnou kořenitou strukturou a ovocnými tóny, připomínající zralé lesní ovoce. Dlouhý, lehce adstringentní závěr."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení