4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

Newsletter DUBEN 2016/2

Haleluja - patnáctky z Wagramu, vítejte! V Düsseldorfu na Proweinu jsem se až trapně často vracel ke svým wagramských vinařům. Každá záminka k ochutnání "patnáctek" byla dobrá. Teď už jsou na láhvi a tenhle ročník si budeme dlouho pamatovat. Blauensteinerova vyladěná řada zelených veltlínů bude na podzim ještě doplněna chuťovkou s označením PRIVAT, ale ten se ještě musí poválet na kvasinkách. Wilbling, Essenthal... však už to znáte.
 
Vinná 1. sobota - 7.května
Nevyjde Vám Podrybnické chutnání? Přijeďte o měsíc dříve. Ochutnáme novinky a nažhavíme projektor. Schenk, Frassinelli, Blauensteiner - bude co dělat.
 
Ochutnávka Praha - konec května
Nevyjde Vám Podrybnické chutnání? Ještě naposledy před prázdninami se sejdeme v Praze. Nuselská destinace se osvědčila. Předběžně 26.5. od 19.00.
 
Rozvoz vín - Praha, Ml. Boleslav, Plzeň - úterý 26.4.
Vám, kteří jste objednali na ochutnávce, Vám, kteří máte prázdný sklep, Vám, kteří máte chuť na dobré víno - zvěstuji rozvoz. Objednávejte do pondělí 25.4.. Kdož nejste na trase, rád pošlu či v případě tučné objednávky rád zařadím na trasu!
 
BLOG VINNÝ - 3 dny, 4 vinaři, desítky cest a prodejcova názorová flexibilita

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení