NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

Podrybnické chutnání - Sokratovské vědomé nevědění

Vím, že nic nevím, pravil prý Sokrates a já si tak dovoluji pravit s ním. Sotva jsem totiž odvolal Podrybnické chutnání z důvodu uzavřených hotelů, tyto důvody (výhledově) padly. Nyní se ještě odvolávám na omezení shromažďování a budu tiše doufat, že se stane něco podobného.

Poněkud mi to připomíná ono meteorologické šamanství, jež před Podrybnickým chutnáním pravidelně praktikuji ( link). Pojďme tedy říci, že Podrybnické chutnání se určitě neuskuteční s důvodů ubytovacích, shromažďovacích a stravovacích. V závorce (ta se nepočítá - v závorce je nevyřčeno) pak budeme ještě chvíli doufat. Ano?

Co je zřejmé? Absence vinařů. Italové už jsou smířeni. Rakušáci a Němci ještě jistou šanci mají, ale to už jsme optimisticky hypotetičtí do míry hraničící s bezuzdností. Michael Wolf si svou šanci stále ještě hýčká: "Hotel můžu stornovat do půlky května, tak si počkám," napsal mi umíněně. Pro Vás je dobrou zprávou, že se tím uvolní osm pokojů, jež jsem měl pro vinaře zarezervované. To ovšem v případě, že:
- Vinaři nebudou moci přijet
- Hotely budou moci ubytovávat
- Budeme se moci shromažďovat
- Akce bude moci proběhnout

Čímž se dobrá zpráva mění v rébus hodný Sokrata. Je mi líto, že je to tak bojové. Touhle dobou už obvykle počítám přihlášené a promýšlím, kolik bude čeho potřeba.

Prosím, neklesejte zatím na mysli. Nějak to dopadne. V létě už údajně bude možné pořádat akce do 200 osob (bůhví, jaká je definice léta...). Přinejhorším se tedy posuneme o pár týdnů. Ale Podrybnické chutnání bude. Uznávám, že touto zprávou jsem neřekl nic. Nic je ovšem nyní zároveň vším, co říci dokážu. Přeju pevné nervy!