NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

BRUNELLOVÉ PREKÉRNO

Čert vem všechny hodnotitele! James Suckling mi nepřestává komplikovat život. Aktuálně se rozhodl udělit Brunellu z Renieri 2015 (Castello di Bossi) pěkných 100 bodů. A opakuje se situace z ročníku 2010. Cena rázem vystřelila na více jak dvojnásobek. A to v situaci, kdy jsem vydal poslední láhev.

Vzhledem k tomu, že si stále držím pár beden stejně tak stobodového a stejně tak drahého ročníku 2010 (Riserva), rozhodl jsem se s objednávkou počkat až na r. 2016. Abyste nebyli tak úplně ochuzeni, snížím teď dočasně cenu. Pořád bude drahé (4000 kč), ale na druhou stranu je to dnes už raritní věc, kterou nikde nekoupíte. Při koupi šesti kousků slušivá dřevěná krabice. Ze stejného ročníku tu mám ještě Riservu Castelli Martinozzi.

Každým dnem by mi tu měla přistát dodávka z Toskánska včetně Brunella z Castelli Martinozzi. I tady jde o výtečný ročník 2015 a zdražení je v tomto případě jen nepatrné. Udělejte si dobře.

Když už jsme u těchhle parádních vín, doporučuju také srovnání Barolo/Barbaresco/Brunello. Rád Vám namíchám degustační karton. Hebkost, hloubka, síla, elegance - ochutnejte pýchu Itálie.

E-SHOP:
NAŠE BRUNELLA
PIEMONT