NOVINKA - CHAMPAGNE JEAN MARC CHARPENTIER

Příliv 2020, odliv 2019

Pojďme rehabilitovat slovní spojení "x-tá vlna", jež v souvislosti s covidem získalo na pejorativnosti. Naše vlna hladí a laská, neb jde o první vlnu "dvacítek", jíž nás obšťastnili Werner Reichardt a Josef Fritz. Přistály mi tu muškát, veltlín a vlašák, z Wagramu pak roli předskokana tradičně plní lehké cuvée Fritzi.

V této situace je vždy nejtěžší najít správný balanc. Coby dobrý správce majetku jsem povinován doprodat ročník předchozí. Vy už se ale těšíte na nové, že? Aby nikdo nebyl bit, zavádím tedy pravidlo 3 PLUS. U objednávky jakéhokoli množství těchto vín tak začneme 3 lahvemi ročníku 2019 a zbytek už bude 2020. Objednáte-li tedy například 6 veltlínů, dostanete tři láhve nového vína. Pokud preferujete ročník 2019, dejte mi vědět.

Kde je příliv, nutně musí být i odliv. Už tradičně je tak vyprodaný Thomas Schenk. Sylván Sonnenstuhl (placatá láhev) přijde zase až v únoru. Bolestivé bude také čekání na nové Frech&Scheu od Wolfa. Posledních pár kartonů stahuju z e-shopu, aby zbylo na Vás, stávající zákazníky. Máte-li o něj zájem, napište mi to do poznámky, SMSkou nebo do mailu. Maximum je 6 lahví na člověka.