4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

VINAŘSKÁ DRUŽBA

Kulturní družba poněkud zavání byvšími časy a RVHP, nicméně mezi mými mladými vinaři funguje zjevně velmi dobře. Loni se po Podrybnickém chutnání dohodli Beatrice Gaudio s Thomasem Schenkem, že by bylo fajn vyměnit si vinařské zkušenosti a poznat navzájem regiony, kde hospodaří.

Loni Thomas s manželkou Carolin navštívili vinařství Gaudio v Monferratu. "Bea je šílenec, nezastavili jsme se ani na minutu," líčil mi tenhle sympaťák z německých Frank. "Kostel, fresky, další kostel, klášter, jeskyně, vinice - den co den až do noci."

Letos si to prohodili a Beatrice se vydala do Německa. Zjevně to opět bylo intenzivní, protože mi od nich na dovolenou přiletěla půlnoční fotka. Hned jsem Beatrici zaúkoloval, ať váhajícího Thomase zlomí, aby přijel na Podrybnické chutnání. "Vypadá to, že dorazí," psala druhý den. Šikovná. Pokud do toho nezasáhne vyšší moc, můžete se s oběma vidět 7. srpna u nás.

Beatrice_Thomas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení