4.6. PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - Velká degustační akce 200 vín, vinaři, pohoda

100 ze 100 pro naše brunello!

Fantastické body pro brunello - 100/100!!! a další radosti

BdMrenieriPrvní zprávy z hodnocení brunell ročníku 2010 znějí famózně a potvrzují, co už jsem uváděl - čeká nás skvostno nejskvostnější. 93 bodů pro La Velonu (Riserva čeká ještě více) a báječný poměr cena/výkon. A vinařství Renieri z rodiny Castello di Bossi? 95 bodů pro základní brunello a - A 100 BODŮ PRO Riservu!!! Neskutečné. Držte mi palce, ať něco urvu.


JOSEF FRITZ OPĚT VÍTĚZNÝ - 95 b.
Josef Fritz z rakouského Wagramu opět prokázal, že veltlínské červené je jeho doménou. V hodnocení prestižního magazínu Falstaff získal už třetí rok po sobě více než 94 bodů a opět ovládl kategorii autochtonních odrůd - STEINBERG PRIVAT - 480 KORUN

SKLIZEŇ VRCHOLÍ
Werner Reichardt se pomalu chystá vypustit do světa svá nová vína. Michael Wolf nadšeně hlásí "perfektní sklizeň, všechno naprosto skvělé" a také on už má sklizeno vše až na sylván (že by chystal po delší době Spätlese?). Wagramští budou finišovat a věřme, že je už nic nerozhází.
Těšme se!

PODRYBNICKÉ CHUTNÁNÍ - DÍKY
Děkujeme všem, kteří jste si našli cestu na naše podzimní chutnání. Vypito a zdegustováno bylo snad vše, kapela se činila a atmosféra byla perfektní - díky Vám, skvělým zákazníkům...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení